-->
Mass Effect 3’ün İlk İncelemesi Gamestar’dan!

Bioware tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Mass Effect 3’ün ilk inceleme puanı Alman kökenli Gamestar dergisinden geldi. Mass Effect 3’ü oldukça beğenen dergi, PC sürümünü ise henüz denemediği için grafikler ve kontroller kısmını değerlendirmeyip, boş bırakmayı tercih etmiş.İncelemeyi yapan editör, serinin şimdiye kadar ki en çekici deneyimini sunduğunu belirtirken aynı zamanda dergi oyun içi bazı […]

27.02.1212 | mrcappola

Bioware tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Mass Effect 3’ün ilk inceleme puanı Alman kökenli Gamestar dergisinden geldi.

Mass Effect 3’ü oldukça beğenen dergi, PC sürümünü ise henüz denemediği için grafikler ve kontroller kısmını değerlendirmeyip, boş bırakmayı tercih etmiş.İncelemeyi yapan editör, serinin şimdiye kadar ki en çekici deneyimini sunduğunu belirtirken aynı zamanda dergi oyun içi bazı detayları da paylaştı.

Belirtilene göre  Mass Effect 3, ana hikayede 15 ila 20 saat arasında bir oynanış süresine sahip.Yan görevlerde eklenince bu süre 40 saate kadar çıkarken, oyunda 90 dakikalık ara sahne videoları kullanılmış.Yine oyunun görsel ve ses olarak çok iyi olduğu belirtilirken özellikle Shepard’ın özelleştirme seçeneklerinin detayları da dergiyi etkilemiş.

Hikaye ile ilgili detaylarda da, Mass Effect 3’ün üçlemenin sonuna yakışır bir bitişle sonlandığı belirtilmiş.

İşte derginin verdiği puanlar:

Grafikler: -/10 (PC versiyonunun denenmesi bekleniyor)
Ses: 10/10
Denge: 9/10
Atmosfer: 9/10
Kontroller: -/10 (PC versiyonunun denenmesi bekleniyor)
Karmaşıklık: 9/10
Hikaye: 10/10
Karakter sistemi: 10/10
Savaş sistemi: 8/10
Öğeler: 9/10

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.