-->
God of War IV ve Medal of Honor Doğrulandı

Playstation 3 Exclusive oyunlarının en önemlilerinden olan God of War serisinin yeni oyunu God of War 4 ile ilgili spekülasyonlar devam ederken,bir yeni bilgide David Thornfield cephesinden geldi. Daha önce birçok kez listelenen ve her an duyurulması beklenen,fakat hala bir türlü duyurulmayan God of War 4 ,daha önce Call of Duty: Black Ops,Gears of War 3 […]

14.02.1212 | ulasufuk

Playstation 3 Exclusive oyunlarının en önemlilerinden olan God of War serisinin yeni oyunu God of War 4 ile ilgili spekülasyonlar devam ederken,bir yeni bilgide David Thornfield cephesinden geldi.

Daha önce birçok kez listelenen ve her an duyurulması beklenen,fakat hala bir türlü duyurulmayan God of War 4 ,daha önce Call of Duty: Black Ops,Gears of War 3 ve God of War 3’ün animasyonlarında çalışan David Thornfield isimli bir Mo-Cap (Hareket yakalama) animatörünün LinkedIn profilinde God of War IV de yer alıyor.

House of Moves firmasında çalışan Thornfield’in profilinde Kasım ayından beri üç oyunda çalıştığı görülüyor.Bunlar; Medal of Honor, God of War 4 ve WWE 13.

Sony tarafından gelen resmi bir açıklamanın olmadığı oyun için Sony’den bir açıklama artık gelmeli…

 

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.