-->
Gears of War 3’e Yeni DLC Duyuruldu

Epic Games, Gears of War 3 için Forces of Nature isimli DLC paketini duyurdu.Bu eklentiyle birlikte oyuna 5 harita eklenecek.Bunlar, Aftermath, Artillery ve Cover isimli 3 yeni harita ve diğer ikiside Gears of War 2’den Jacinto ve Gears of War 1’den de Raven Down’ın yeniden yapılmış hali. Rod Fergusson yaptığı açıklamada yeni haritalarla birlikte Elemental Cleavers isimli 4 […]

17.02.1212 | mrcappola

Epic Games, Gears of War 3 için Forces of Nature isimli DLC paketini duyurdu.Bu eklentiyle birlikte oyuna 5 harita eklenecek.Bunlar, Aftermath, Artillery ve Cover isimli 3 yeni harita ve diğer ikiside Gears of War 2’den Jacinto ve Gears of War 1’den de Raven Down’ın yeniden yapılmış hali.

Rod Fergusson yaptığı açıklamada yeni haritalarla birlikte Elemental Cleavers isimli 4 tane özel Easter Egg silahın gelen haritalar içinde saklı olarak geleceğini belirtti.Bu silahları bulanları ise Achievement’lar bekliyor olacak. DLC ile birlikte oyuna toplamda 250 puanlık Achievement ekleniyor.

Ayrıca Forces of Nature’da Commando Dom, Mechanic Baird, Savage Grenadier Elite ve Savage Hunter isimli 4 yeni karakterde yer alacak.27 Mart tarihinde yayınlanacak DLC 800 MS puanı karşılığında satışa sunulacak.

DLC için yayınlanan ekran görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz:

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun