-->
Far Cry 3’ün Ana Hikayesi En Az 20 Saat Sürecek

Senaryo kısımlarının kısa tutulduğu, daha çok multiplayera yoğunlaşıldığı şu dönemlerde sabırsızlıkla beklenen iddialı yapımlardan Far Cry 3 ile ilgili gelen haber içimize su serpti. Far Cry 3’ün bölüm tasarımcısı Mike Thompson,oyun ile ilgili yaptığı açıklamada Far Cry 3’ün hikayesine de değindi. Thompson,Far Cry 3’ün ikinci oyundan her yönü ile daha geniş olacağını ve hikayenin 20 […]

17.02.1212 | ulasufuk

Senaryo kısımlarının kısa tutulduğu, daha çok multiplayera yoğunlaşıldığı şu dönemlerde sabırsızlıkla beklenen iddialı yapımlardan Far Cry 3 ile ilgili gelen haber içimize su serpti.

Far Cry 3’ün bölüm tasarımcısı Mike Thompson,oyun ile ilgili yaptığı açıklamada Far Cry 3’ün hikayesine de değindi. Thompson,Far Cry 3’ün ikinci oyundan her yönü ile daha geniş olacağını ve hikayenin 20 saat süreceğini şu sözlerle açıkladı: “Yalnızca ana görevleri yerine getirirseniz sanıyorum oyunu bitirmek 20 saatinii alır” Devamında ise yan görevleri yapmadan sadece ana görevlerden ilerlendiği takdirde de görev seviyesi için yeterli karakter gücü bulunmayacağından zorluk çekilebileceğini sözlerine ekledi.

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.