-->
Darksiders 2’nin Çıkış Tarihi ve Yeni Ekran Görüntüleri

THQ’nun yeni aksiyon/macera oyunu Darksiders II’nin Haziran olarak belirtilen çıkış tarihi net olarak açıklandı.Yapılan açıklamaya göre Darksiders II, Amerika’da 26 Haziran’da, Avrupa ve Birleşik Krallık’ta ise 29 Haziran’da çıkış yapacak. Ayrıca Darksiders II’yi ön siparişle belirli mağazalardan satın alan kullanıcılarında, özel DLC’lere de erişebileceği belirtildi.(Stat artırır, benzersiz zırh ve silah ya da tamamen yeni bir […]

15.02.1212 | ulasufuk

THQ’nun yeni aksiyon/macera oyunu Darksiders II’nin Haziran olarak belirtilen çıkış tarihi net olarak açıklandı.Yapılan açıklamaya göre Darksiders II, Amerika’da 26 Haziran’da, Avrupa ve Birleşik Krallık’ta ise 29 Haziran’da çıkış yapacak.

Ayrıca Darksiders II’yi ön siparişle belirli mağazalardan satın alan kullanıcılarında, özel DLC’lere de erişebileceği belirtildi.(Stat artırır, benzersiz zırh ve silah ya da tamamen yeni bir oyun içeriğine erişebilir.) Şu an itibari ile gelen bilgilere göre Amazon, GameStop, GAME ve Gamestation perakendecilerinde özel ön sipariş bonusu mevcut olacak.

Darksiders 2 için bir de yeni ekran görüntüleri yayınlandı.Ana karakterimiz Death ve düşmanlarımızı gördüğümüz görsellere aşağıdan bakabilirsiniz:

 

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.