-->
Catherine’in İnceleme Puanları

Geçen yıl Japonya ve Amerika’da piyasaya sürülen Catherine şimdi de Avrupa için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Vincent adında bir karakteri yönettiğimiz korku-aksiyon ve cinsellik öğelerinin bulunduğu oyunda karakterimiz Catherine adındaki bir kızla yaşadığı bir gecelik ilişki sonrasında kabuslar görmeye başlar. Uykusunda canavarlardan kaçan Vincent’ı kabuslarından çıkarmak bize düşüyor.Ayrıca karakterimiz gündüzleri de Katherine ve Catherine adlı iki […]

07.02.1212 | mrcappola

Geçen yıl Japonya ve Amerika’da piyasaya sürülen Catherine şimdi de Avrupa için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Vincent adında bir karakteri yönettiğimiz korku-aksiyon ve cinsellik öğelerinin bulunduğu oyunda karakterimiz Catherine adındaki bir kızla yaşadığı bir gecelik ilişki sonrasında kabuslar görmeye başlar. Uykusunda canavarlardan kaçan Vincent’ı kabuslarından çıkarmak bize düşüyor.Ayrıca karakterimiz gündüzleri de Katherine ve Catherine adlı iki kız arasında bir seçim yapmak için mücadele halinde olacak.

10 Şubat’ta çıkacak oyunun inceleme puanları da gelmeye başladı. Oyunun genel anlamda iyi notlar aldığı inceleme listesine aşağıdan bakabilirsiniz:

Push Square – 50
Guardian – 60
Genuine Gamers – 70
Gamereactor Sweden – 80
Digital Spy – 80
3DJuegos – 85
IncGamers – 90
Brash Games – 90
Eurogamer Italy – 90
Eurogamer – 90
BigPond GameArena – 90
Anime Picks – 97

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.