-->
Kızgın Kuşlarımızın Yeni Oyunu “Angry Birds: Space” Duyuruldu

Rovio’nun başarılı platform oyunu Angry Birds, tam gaz yola devam ediyor.Serinin yeni oyunu olan Angry Birds: Space duyuruldu. Kızgın Kuşlar’ın bu seferki maceraları uzayda geçecek.Birçok yeniliği içinde barındıracak oyunda yeni karakterler ,0 yerçekimi tabanlı oynanış dinamikleri,ışık hızı yıkım,ağırçekim ve daha birkaç yeni özellikler de yer alacak. 22 Mart’ta çıkış yapacak oyunun ilk hedefi mobil platformlar yani […]

19.02.1212 | ulasufuk

Rovio’nun başarılı platform oyunu Angry Birds, tam gaz yola devam ediyor.Serinin yeni oyunu olan Angry Birds: Space duyuruldu.

Kızgın Kuşlar’ın bu seferki maceraları uzayda geçecek.Birçok yeniliği içinde barındıracak oyunda yeni karakterler ,0 yerçekimi tabanlı oynanış dinamikleri,ışık hızı yıkım,ağırçekim ve daha birkaç yeni özellikler de yer alacak.

22 Mart’ta çıkış yapacak oyunun ilk hedefi mobil platformlar yani Android ve iOS.Aşağıdan Angry Birds: Space’in yayınlanan kısa videosunu izleyebilirsiniz:

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2012/02/Angry Birds Space-video.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2012/02/angry-birds-space.jpg ‘ ]

 

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet