-->
Angry Birds Şimdi de Facebook’ta!

Daha önce sahte bir uygulama ile gündeme gelen Rovio’nun kızgın kuşları artık resmi olarak Facebook’ta.Evet Angry Birds’ün Facebook versiyonu oynanabilir olarak sunulmuş durumda. Oyunun Facebook sürümüne bu platforma uygun hale getirmek için ek özellikler getirilirken,oyuncular puan sıralamasına girecek,arkadaşlarına gizemli hediyeler gönderebilecek, yine oyun içinde yeni yeni Power-up’lar kullanabileceği gibi bunları arkadaşlarıyla da paylaşıp hatta bu özel eşyaları parayla […]

15.02.1212 | ulasufuk

Daha önce sahte bir uygulama ile gündeme gelen Rovio’nun kızgın kuşları artık resmi olarak Facebook’ta.Evet Angry Birds’ün Facebook versiyonu oynanabilir olarak sunulmuş durumda.

Oyunun Facebook sürümüne bu platforma uygun hale getirmek için ek özellikler getirilirken,oyuncular puan sıralamasına girecek,arkadaşlarına gizemli hediyeler gönderebilecek, yine oyun içinde yeni yeni Power-up’lar kullanabileceği gibi bunları arkadaşlarıyla da paylaşıp hatta bu özel eşyaları parayla satabilecek.

Oyuna hesabınızla giriş yaparak başlayacağınız Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun