-->
Alan Wake’den PC vs X360 Karşılaştırma Görseli

Xbox 360’ın beğenilen oyunlarından Alan Wake bildiğiniz gibi PC’ye çıkmaya hazırlanıyor.Görsel açıdan PC sürümünün daha iyi olacağını söyleyen Remedy Entertainment Xbox 360 ve PC için bir karşılaştırma görüntüsü yayınladı. Remedy’den Markus’un yayınladığı 1080p çözünürlükte alınan bu resimde gerçekten PC sürümü ön plana çıkmış.Manzara ve göl görünüşüne yer verilen resimde dalgalanmalar,ışıklanmalar oyunun bize daha iyi grafikler […]

09.02.1212 | mrcappola

Xbox 360’ın beğenilen oyunlarından Alan Wake bildiğiniz gibi PC’ye çıkmaya hazırlanıyor.Görsel açıdan PC sürümünün daha iyi olacağını söyleyen Remedy Entertainment Xbox 360 ve PC için bir karşılaştırma görüntüsü yayınladı.

Remedy’den Markus’un yayınladığı 1080p çözünürlükte alınan bu resimde gerçekten PC sürümü ön plana çıkmış.Manzara ve göl görünüşüne yer verilen resimde dalgalanmalar,ışıklanmalar oyunun bize daha iyi grafikler sunacağını işaret diyor.

Xbox 360’ın oyunu olan Alan Wake’in PC’de nasıl olacağını ve iki sürümün grafiksel farkını merak edenler aşağıdaki görsel size de bir fikir verecektir.

 

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.