-->
Atari’den Bugün Özel Bir Duyuru Gelecek!

Oyun dünyasının köklü firmalarından Atari, bugün özel bir duyuru yapacağını bildirdi. Ünlü oyun yayıncısı, bu durumun Atari için heyecan verici olduğunu dile getirirken, oyunseverlerin Twitter ve  Facebook sayfalarından yapacakları duyuruyu tahmin etmelerini istiyor.Ayrıca doğru bilen kişilere de Atari t-shirt’ü hediye edilecek. Bugüne kadar oyun konsollarında bir çok önemli oyuna kadar önemli işlere imza atan Atari’nin duyurusu sizce ne olabilir?

28.02.1212 | mrcappola

Oyun dünyasının köklü firmalarından Atari, bugün özel bir duyuru yapacağını bildirdi. Ünlü oyun yayıncısı, bu durumun Atari için heyecan verici olduğunu dile getirirken, oyunseverlerin Twitter ve  Facebook sayfalarından yapacakları duyuruyu tahmin etmelerini istiyor.Ayrıca doğru bilen kişilere de Atari t-shirt’ü hediye edilecek.

Bugüne kadar oyun konsollarında bir çok önemli oyuna kadar önemli işlere imza atan Atari’nin duyurusu sizce ne olabilir?

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun