-->
UFC Undisputed 3’ün Kariyer Mod Videosu ve Demo Tarihi

THQ, UFC Undisputed 3 için ‘Career Mode’ (Kariyer modu) isimli video yayınlandı. Oyunun kariyer modunu popüler eski UFC ağır siklet şampiyonu Quinton ‘Rampage’ Jackson tanıtıyor. UFC Undisputed 3’de 14 yeni eğitim modu,farklı başlangıç seçenekleri ve gerçek dünya altı eğitim kampları gibi seçenekler yer alacak. 150’den fazla dövüşçü ve yedi ağırlık sınıfını kapsayan oyun 17 Şubat’ta PS3 ve Xbox […]

20.01.1212 | mrcappola

THQ, UFC Undisputed 3 için ‘Career Mode’ (Kariyer modu) isimli video yayınlandı.

Oyunun kariyer modunu popüler eski UFC ağır siklet şampiyonu Quinton ‘Rampage’ Jackson tanıtıyor. UFC Undisputed 3’de 14 yeni eğitim modu,farklı başlangıç seçenekleri ve gerçek dünya altı eğitim kampları gibi seçenekler yer alacak.

150’den fazla dövüşçü ve yedi ağırlık sınıfını kapsayan oyun 17 Şubat’ta PS3 ve Xbox 360 için raflardaki yerini alacak.Şunuda belirtmeyi unutmayalım THQ  oyunun demosunun Salı günü Xbox Live üzerinden yayınlanacağını duyurdu.PS3 demosununda Çarşamba günü PSN’de yer alacağı belirtiliyor.

Şimdi sıra videoda:

 


 

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun