-->
Skyrim’in PS3’teki Gecikme Problemine Yeni Yama Geliyor

Geçtiğimiz yılın en iyi RPG’lerinden olan The Elder Scrolls V: Skyrim’in PS3’teki sorunları hala sürüyor.Bu sorunlardan en önemlisi uzun süreli kayıtlarda gecikme problemi yaşanması.Bethesda daha önce de yayınladığı yamalarla bu problemi çözmeye çalıştı fakat netice vermedi. Konuyla ilgili olarak Bethesda’nın resmi Twitter hesabı üzerinden açıklama geldi.Twitter üzerinden ne zaman düzeleceğini soran hayrana cevap olarak gelen yanıt; […]

11.01.1212 | ulasufuk

Geçtiğimiz yılın en iyi RPG’lerinden olan The Elder Scrolls V: Skyrim’in PS3’teki sorunları hala sürüyor.Bu sorunlardan en önemlisi uzun süreli kayıtlarda gecikme problemi yaşanması.Bethesda daha önce de yayınladığı yamalarla bu problemi çözmeye çalıştı fakat netice vermedi.

Konuyla ilgili olarak Bethesda’nın resmi Twitter hesabı üzerinden açıklama geldi.Twitter üzerinden ne zaman düzeleceğini soran hayrana cevap olarak gelen yanıt; “Biz bu ay yayınlanacak 1.4 yamasıyla gecikme problemini halletmeyi planlıyoruz” şeklinde olmuş.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun