-->
Resident Evil 6 İlk Videosuyla Birlikte Duyuruldu

Capcom, Resident Evil 6’ yı uzun süren söylentilerden sonra sonunda duyurdu.  Yayınlanan duyuruya göre, Resident Evil 6’nın Xbox 360 ve PS3 sürümleri 20 Kasım tarihinde raflarda olacak.PC versiyonu ise daha sonra gelecek. Serinin iki önemli karakteri Leon S. Kennedy ve Chris Redfield’i ilk kez bir arada göreceğimiz oyun, Operation Racoon City oyununun 10 yıl sonrasını […]

20.01.1212 | mrcappola

Capcom, Resident Evil 6’ yı uzun süren söylentilerden sonra sonunda duyurdu. 

Yayınlanan duyuruya göre, Resident Evil 6’nın Xbox 360 ve PS3 sürümleri 20 Kasım tarihinde raflarda olacak.PC versiyonu ise daha sonra gelecek.

Serinin iki önemli karakteri Leon S. Kennedy ve Chris Redfield’i ilk kez bir arada göreceğimiz oyun, Operation Racoon City oyununun 10 yıl sonrasını konu alacak.Serinin yapımcısı Hiroyuki Kobayashi, Resident Evil 6’ya çok güvendiklerini,hikayedeki gerginliği oyunculara hissettirmeyi başarmak istediklerini ve co-op moduyla da oyuncuları aksiyon-korku mücadelesine sürükleyerek hikayeyi pekiştirmek istediklerini belirtti.

Bir de Resident Evil 6’nın ilk videosu yayınlandı.Oyunun ana karakterlerini gördüğümüz oynanış videosunda gerilim ve aksiyon tavan yapmış durumda.

İşte görseller ve video:

 

 

Popüler Haberler


Prime Gaming, League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar ve


Oyun tutkunlarının son yıllardaki gözde markaları arasında yer alan SteelSeries,


Xbox dahil olmak üzere her zamankinden fazla platformda çıkacak


Savaş Alanında Üstünlüğü Göstermek İsteyen Savaşçılar İçin Dünya Çapında Ön Kayıt Başladı