-->
Razer,Proje Fiona Tabletini Tanıttı (Görseller ve Video)

Daha önce haberini yayınladığımız Razer’in kısa bir video yayınladığı ve sadece ismini açıkladığı Project Fiona projesi CES 2012 fuarında ortaya çıktı. CES 2012’de açığa çıkan Project Fiona, oyunculara yönelik bir tablet. Project Fiona Concept Tablet, üzerinde Intel Core i7 işlemci taşıyor. Sağ ve solunda Razer Hydra ve PS Move benzeri kontrol cihazları bulunuyor.Ayrıca Project Fiona, […]

12.01.1212 | ulasufuk

Daha önce haberini yayınladığımız Razer’in kısa bir video yayınladığı ve sadece ismini açıkladığı Project Fiona projesi CES 2012 fuarında ortaya çıktı.

CES 2012’de açığa çıkan Project Fiona, oyunculara yönelik bir tablet. Project Fiona Concept Tablet, üzerinde Intel Core i7 işlemci taşıyor. Sağ ve solunda Razer Hydra ve PS Move benzeri kontrol cihazları bulunuyor.Ayrıca Project Fiona, Dolby 7.1 surround ses desteğine sahip,THX sertifikalı,10.1 inç, 1280×800 çözünürlükte, Multi-touch ekrana,hareket algılama özelliğine ve kullanışlı oyun kontrolcülerine sahip bir tablet.

Razer CEO’su tabletlerinde iki kontrolcü kullanmalarının nedenini ise,çoğu oyuncunun tabletlerdeki multi-touch teknolojisini benimsediğini,fakat bu durumun köklü PC oyuncularına yönelik olmadığını açıkladı.

Yetkililer tabletin,tahmini olarak $1.000’ın altında bir fiyattan satışa sunulacağını belirtiyor.Windows tabanlı bir işletim sistemi kullanacağı da söylenilen Project Fiona’nın 2012 yılının son çeyreğinde çıkacağı belirtiliyor.

Project Fiona’nın yayınlanan görsellerine ve videosuna da aşağıdan bakabilirsiniz:

 

 

 

 

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.