-->
Razer’ın Yeni Sürprizi CES 2012’de

Oyuncular için ürettiği aksesuarlarıyla bilinen Razer firmasının, “PC gaming is not dead” (PC oyunculuğu ölmedi) adıyla başlattığı kampanyayı çoğunuz hatırlamıştır. Sloganla aynı ismi taşıyan bir site üzerinden başlatılan geri sayım sonucundaki sürprizi firma Razer Blade ismini verdiği 2.800 dolarlık oyun laptopu olmuştu. Şimdi de firma 10-13 Ocak tarihleri arasında yapılacak CES 2012 fuarında yeni bir […]

05.01.1212 | ulasufuk

Oyuncular için ürettiği aksesuarlarıyla bilinen Razer firmasının, “PC gaming is not dead” (PC oyunculuğu ölmedi) adıyla başlattığı kampanyayı çoğunuz hatırlamıştır. Sloganla aynı ismi taşıyan bir site üzerinden başlatılan geri sayım sonucundaki sürprizi firma Razer Blade ismini verdiği 2.800 dolarlık oyun laptopu olmuştu.

Şimdi de firma 10-13 Ocak tarihleri arasında yapılacak CES 2012 fuarında yeni bir bomba patlatacak.Yeni ürününün tanıtımlarını başlatan Razer, www.pcgamingisnotdead.com sitesinden Project Fiona adını verdiği cihazın ilk videosunu da yayınladı.Yayınlanan teaser’da Assassin’s Creed: Revelations, Firefall ve Tom Clancy’s H.A.W.X. 2’den bölümler sunulurken, “PC oyunculuğu yeni şeklinde” sloganı vurgulanıyor.

Yeni projenin ne olacağı henüz belli değil.Bunun için CES 2012 fuarını beklememiz gerekecek.Aşağıdan yayınlanan kısa tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.