-->
Prototype 2’ye İki Yeni Karakter ve Görseller

Activision ve Radical Entertainment tarafından Prototype 2 için 2 yeni karakter duyuruldu.Yeni görseller ve konsept sanat tasarımları da yayınlanan oyunda yer alacak karakterler, Dana Mercer ile Peder Guerra. James Heller’a yardımcı olacak iki yeni karakterden ilki olan Dana Mercer, Alex Mercer’in kız kardeşi.Alex’e yaptığı araştırmalar ile destek verecek Dana,kardeşine sadakatini koruyacak ve aynı tarafta yer […]

18.01.1212 | mrcappola

Activision ve Radical Entertainment tarafından Prototype 2 için 2 yeni karakter duyuruldu.Yeni görseller ve konsept sanat tasarımları da yayınlanan oyunda yer alacak karakterler, Dana Mercer ile Peder Guerra.

James Heller’a yardımcı olacak iki yeni karakterden ilki olan Dana Mercer, Alex Mercer’in kız kardeşi.Alex’e yaptığı araştırmalar ile destek verecek Dana,kardeşine sadakatini koruyacak ve aynı tarafta yer alacak.Yine ikinci karakter olan Peder Guerra’da oyunda bizden yardımlarını esirgemeyecek.Katolik bir rahip olan Guerra,yumuşak kalbiyle bize büyük destek sağlayacak.

Nisan ayının sonunda PC, PS3 ve Xbox 360 için çıkacak Prototype 2’nin görsellerine aşağıdan bakabilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun