-->
NeverDead’ın PS3 ve Xbox 360 Karşılaştırma Görselleri ve Videosu

Yayıncılığını Konami’nin üstlendiği Rebellion tarafından Xbox 360 ve PS3 için geliştirilen NeverDead’ın PS3 – Xbox 360 sürümlerini karşılaştıran ekran görüntüleri ve karşılaştırma videosu yayınlandı. 31 Ocak’ta Amerika’da 3 Şubat’ta ise Avrupa’da çıkacak oyun Xbox 360 ve PS3’te grafiksel olarak hem ekran görüntülerinde hem de videoda karşılaştırılıyor. Aşağıdan görselleri ve videoyu izleyerek hangisinde daha iyi olduğuna siz […]

18.01.1212 | mrcappola

Yayıncılığını Konami’nin üstlendiği Rebellion tarafından Xbox 360 ve PS3 için geliştirilen NeverDead’ın PS3 – Xbox 360 sürümlerini karşılaştıran ekran görüntüleri ve karşılaştırma videosu yayınlandı.

31 Ocak’ta Amerika’da 3 Şubat’ta ise Avrupa’da çıkacak oyun Xbox 360 ve PS3’te grafiksel olarak hem ekran görüntülerinde hem de videoda karşılaştırılıyor.

Aşağıdan görselleri ve videoyu izleyerek hangisinde daha iyi olduğuna siz karar verin.Eğer oyunu almayı düşünüyorsanız da  hangi sürümü almanız açısından size yardımcı olacaktır.

 

 

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun