-->
Namco Bandai’nin Yeni RPG Oyunu ‘Tokitowa’

Namco Bandai yeni oyunu Tokitowa’yı Famitsu dergisinde ortaya çıkardı.Bu gizemli oyun, PS3’e için çıkacak bir RPG oyunu. Namco Bandai, Imageepoch ve Satelight’la birlikte ilerlediği projede,oyunun müziklerini ise Yuzo Koshiro besteleyecek.Imageepoch ve Satelight’ın video oyun geliştiricileri olmasına karşın, Imageepoch daha çok oyunun gelişimiyle ilgilenirken bir Japon animasyon stüdyosu olan Satelight’sa animasyonlara ağırlık verecek. Yine gelen bilgilere […]

19.01.1212 | mrcappola

Namco Bandai yeni oyunu Tokitowa’yı Famitsu dergisinde ortaya çıkardı.Bu gizemli oyun, PS3’e için çıkacak bir RPG oyunu.

Namco Bandai, Imageepoch ve Satelight’la birlikte ilerlediği projede,oyunun müziklerini ise Yuzo Koshiro besteleyecek.Imageepoch ve Satelight’ın video oyun geliştiricileri olmasına karşın, Imageepoch daha çok oyunun gelişimiyle ilgilenirken bir Japon animasyon stüdyosu olan Satelight’sa animasyonlara ağırlık verecek.

Yine gelen bilgilere göre Tokitowa,üçüncü şahıs bir shooter oyunu ve stratejik bir oyun olacak.Aşağıdan Famitsu dergisinden alınan görsellere bakabilirsiniz:

 

 

Popüler Haberler


Dünyanın lider oyun ve mobilya markaları, oyuncuların hayalindeki benzersiz oyun ortamlarını yaratmaya hazırlanıyor


Yeni Tracer çizgi roman serisi London Calling’in yayınlanmasıyla


Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u Logitech G502 HERO, profesyonel esporculara yüksek hız ve performans vadediyor.


Riot Games ve lider ses markası Bose, yeni bir ortaklık hayata geçirdi.