-->
Mortal Kombat PS Vita İçin Duyuruldu!

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen efsanevi dövüş oyunu Mortal Kombat, Sony’nin yeni nesil el konsolu PS Vita için duyuruldu. Warner Bros, NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve en iyi dövüş serilerinden biri olan Mortal Kombat’ın PS Vita için de geleceğini resmi olarak duyurdu ve oyunun bahar aylarında çıkış yapacağı belirtildi. Oyunda Mortal Kombat’ın özelliklerinden, Fatality vuruşları, X-Ray […]

18.01.1212 | mrcappola

NetherRealm Studios tarafından geliştirilen efsanevi dövüş oyunu Mortal Kombat, Sony’nin yeni nesil el konsolu PS Vita için duyuruldu.

Warner Bros, NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve en iyi dövüş serilerinden biri olan Mortal Kombat’ın PS Vita için de geleceğini resmi olarak duyurdu ve oyunun bahar aylarında çıkış yapacağı belirtildi.

Oyunda Mortal Kombat’ın özelliklerinden, Fatality vuruşları, X-Ray vuruşları, 2D oynanış planı, Tag Team modu, Challenge Tower ve Story oyun modlarının yer alacağı da belirtiliyor.Yine oyunun PS3 sürümünde yer alan Kratos Vita sürümünde de olacak.

Ayrıca NetherRealm’in en önemli ismi Ed Boon, orijinal Mortal Kombat içeriği ve yeni özelliklerle PS Vita için mobil platformlardaki en iyi dövüş deneyimini sunmak istediklerini dile getirmiş.

 

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet