-->
Modern Warfare 3’e 20 DLC Gelecek ve İlk DLC’nin Videosu Yayınlandı

Activision, Call of Duty: Modern Warfare 3 için önümüzdeki 9 ay içerisindeki DLC planlarını açıkladı. Activision’dan yapılan açıklamaya göre Call of Duty: Modern Warfare 3 için önümüzdeki 9 aylık süreçte 20 adet indirilebilir içerik sunulacak.İlk olarak Call of Duty: Elite üyeleri için satışa sunulacak içeriklerden ilki 24 Ocak tarihinde yayınlanacak harita paketi olacak. Bu içeriklere ilk […]

12.01.1212 | ulasufuk

Activision, Call of Duty: Modern Warfare 3 için önümüzdeki 9 ay içerisindeki DLC planlarını açıkladı.

Activision’dan yapılan açıklamaya göre Call of Duty: Modern Warfare 3 için önümüzdeki 9 aylık süreçte 20 adet indirilebilir içerik sunulacak.İlk olarak Call of Duty: Elite üyeleri için satışa sunulacak içeriklerden ilki 24 Ocak tarihinde yayınlanacak harita paketi olacak. Bu içeriklere ilk olarak Xbox Live üyeleri sahip olacak ve yeni paket, Liberation ve Piazza haritalarını içinde barındıracak.

Ayrıca Activision, 2012’nin ilk 3 ayında 5 farklı DLC yayınlayacak.Yine bu içerikler ilk olarak Xbox Live’e  sonrasında da PC ve PS3 platformlarına yayınlanacak.

Bu DLC’ler hakkında planlamaların anlatıldığı bir de video yayınlandı.Video da ilk DLC’den bazı içeriklerde gösteriliyor.Yukarıda da belirttiğim Liberation ve Piazza haritalarının gösterildiği video da, New York’da geçen taktiksel savaşa yoğunlaşılan Liberation haritasında Sniper sınıflarına ait mekan düzenlemeleri yer alırken, Piazza haritası da daha çok dar alanlardaki aksiyona yönelik savaşlar için tasarlanmış.

İşte video:

 

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.