-->
‘London 2012 Duyuruldu’

 London 2012™ – The Official Video Game Of The Olympic Games İle Spor Tarihine Adınızı Yazdırın SEGA® – The Official Video Game of the Olympic Games ile ilgili yeni detayları paylaşmaktan heyecan duyuyor. En sevdiğiniz olimpiyat oyunları eklenen yeni olimpik disiplinler, geliştirilmiş oyun modları ve PlayStation®Move ve Xbox 360® Kinect™ için hareket kontrol desteğiyle geri […]

17.01.1212 | mrcappola

 London 2012™ – The Official Video Game Of The Olympic Games İle Spor Tarihine Adınızı Yazdırın

SEGA® – The Official Video Game of the Olympic Games ile ilgili yeni detayları paylaşmaktan heyecan duyuyor. En sevdiğiniz olimpiyat oyunları eklenen yeni olimpik disiplinler, geliştirilmiş oyun modları ve PlayStation®Move ve Xbox 360® Kinect™ için hareket kontrol desteğiyle geri geliyor. PC, Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi için çıkacak olan London 2012™ 2012 Haziran ayında piyasada olacak. London 2012, tüm dünya ile aynı anda Türkiye pazarındaki yerini alacak.

London 2012™ ile resmi lisanslı bir olimpiyat video oyununda ilk kez çeşitli olimpiyat oyunlarında hareket kontrolü destekleniyor. Sporseverler 110m Engelli, Plaj Voleybolu (sadece Kinect) ve 25m Tabanca Hızlı Atış (sadece Move) da dahil olmak üzere PlayStation®Move ve Kinect™ uyumlu çeşitli olimpiyat oyunlarında daha gerçekçi biçimde rekabet edebilecekler. Resmi Olimpiyat arenalarında gerçeğine uygun olarak canlandırılmış 30’dan fazla olimpik oyuna, ilk kez London 2012™’de görücüye çıkacak yeni disiplinler de eşlik ediyor. Altın madalya için mücadele edeceğiniz yeni etkinlikler arasında Velodrome’daki Keirin (Bisiklet), Aquatics Centre’daki 10m Senkronize Platform (Dalış) ve North Greenwich Arena’daki Trambolin de bulunuyor.

London 2012™ ayrıca bir ilke daha imza atıyor ve dünyanın en büyük spor organizasyonundaki rekabeti dünya çapındaki liderlik tablolarıyla online ortaya taşıyor.  Liderlik tabloları online oynarken kazanılan kişisel madalyaların listesine tutarak, her bir kişisel madalyayı o ülkenin madalya tablosuna ekleyecek. Kazandığınız her madalya ülkenizin sıralamadaki yerine etki edecek ve dünya çapında spor başarısı elde etme hissini yaşamanızı sağlayacak. London 2012™ tek kişilik Olimpiyat Oyunları modu, online ve offline çokluoyuncu ve parti oyunu gibi çeşitli oyun modları da içerecek

2012 Olimpiyat Oyunları yaklaşırken London 2012™ ile SEGA, ISM ve IOC arasındaki başarılı ilişkinin sonuçlarını da görmeye başlayacaklarının altını çizen SEGA Europe ve SEGA of America Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Gary Knight, “En yeni video oyun teknolojileriyle hazırladığımız yeni olimpik etkinlikler ve en sevilen spor dalları ile herkes bu görkemli spor olayında yer alabilecek” diye konuştu.

 

Oyun hakkında daha fazla bilgi için;

www.olympicvideogames.com/london2012

www.facebook.com/aralgame

 

BASIN BÜLTENİ

 

Ayrıca oyunun görsellerine ve videosuna aşağıdan bakabilirsiniz:

 

 


 

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun