-->
Lollipop Chainsaw’a Yeni Karakter ve Video

Grasshopper Manufacture tarafından geliştirilen Lollipop Chainsaw için yeni bir karakter açıklanırken,oyun için bir de yeni video yayınlandı. Yeni karakter Lollipop Chainsaw’un ana karakteri ponpon kız ve zombi avcısı Juliet Starling’in akıl hocası Morikawa.Yayınlanan videoda da bu karakter sunuluyor. Morikawa,jentilmen bir zombi düşmanı. Lollipop Chainsaw Xbox 360 ve PS3 için 2012 yılında piyasalardaki yerini alacak. Warner […]

01.01.1212 | ulasufuk

Grasshopper Manufacture tarafından geliştirilen Lollipop Chainsaw için yeni bir karakter açıklanırken,oyun için bir de yeni video yayınlandı.

Yeni karakter Lollipop Chainsaw’un ana karakteri ponpon kız ve zombi avcısı Juliet Starling’in akıl hocası Morikawa.Yayınlanan videoda da bu karakter sunuluyor. Morikawa,jentilmen bir zombi düşmanı.

Lollipop Chainsaw Xbox 360 ve PS3 için 2012 yılında piyasalardaki yerini alacak. Warner Bros Halowe’en (Cadılar Bayramı) onuruna yayınladığı fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun