-->
Ghost Recon: Future Soldier’ın Çıkış Tarihi

Ghost Recon: Future Soldier’ın çıkış tarihi açıklanırken bir de yanında multiplayer için yapılacak beta tarihi de duyuruldu. Oyunu korsan dolayısıyla PC’lere getirme konusunda terddüt yaşayan yapımcılar,bu endişeyi üzerlerinden atmış olacaklar ki yayınlanan basın duyurusunda PC ibaresine de yer vermişler.Yani oyun PS3,Xbox 360 ve PC için piyasalarda olacak. Ubisoft, Ghost Recon: Future Soldier’ın çıkış tarihini 25 […]

11.01.1212 | ulasufuk

Ghost Recon: Future Soldier’ın çıkış tarihi açıklanırken bir de yanında multiplayer için yapılacak beta tarihi de duyuruldu.

Oyunu korsan dolayısıyla PC’lere getirme konusunda terddüt yaşayan yapımcılar,bu endişeyi üzerlerinden atmış olacaklar ki yayınlanan basın duyurusunda PC ibaresine de yer vermişler.Yani oyun PS3,Xbox 360 ve PC için piyasalarda olacak.

Ubisoft, Ghost Recon: Future Soldier’ın çıkış tarihini 25 Mayıs olarak,oyunun çıkışından önce yani Nisan ayında Xbox 360 ve PS3 için bir de multiplayer betasının olacağını belirtti.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun