-->
Epic Mickey 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Geçtiğimiz yıl Wii’ye özel olarak çıkan Epic Mickey’in yeni oyunu Epic Mickey 2’nin çıkacağı Disney gazetesinde resmi olarak duyuruldu. Oyun Wii’nin yanı sıra PS3 ve Xbox 360 platformlarında da kendini gösterecek. Disney’den gelen Online bir bildiriye göre oyun,2012 yılının son yarısında piyasalarda olacak.Yine oyun için co-op modu da onaylanırken,Epic Mickey 2’de oyunculardan biri Mickey’i kontrol ederken,diğeri […]

04.01.1212 | ulasufuk

Geçtiğimiz yıl Wii’ye özel olarak çıkan Epic Mickey’in yeni oyunu Epic Mickey 2’nin çıkacağı Disney gazetesinde resmi olarak duyuruldu.

Oyun Wii’nin yanı sıra PS3 ve Xbox 360 platformlarında da kendini gösterecek. Disney’den gelen Online bir bildiriye göre oyun,2012 yılının son yarısında piyasalarda olacak.Yine oyun için co-op modu da onaylanırken,Epic Mickey 2’de oyunculardan biri Mickey’i kontrol ederken,diğeri de oyuna Oswald the Lucky Rabbit olarak katılabilecek.Oyuncular ister tek başlarına Mickey ile isterlerse de ekranı ortadan ikiye bölen co-op tarzında iki kişi oynayabilecek.

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet