-->
Dragon Age III, Skyrim’i Örnek Alacak

BioWare, Dragon Age III’ün daha çok özgürlük sunarak The Elder Scrolls V: Skyrim’e benzeyeceğini açıkladı. BioWare’in 2011 yılında piyasaya çıkardığı Dragon Age II’nin,eksik ve olumsuz yönlerinin ortaya çıkarılarak, 2011’in RPG oyunu ve yılın oyunu olarak seçilen,daha bir çok ödül kazanan The Elder Scrolls V: Skyrim’den feyz alarak Dragon Age III’ü geliştireceği söyleniyor. BioWare kurucu ortaklarından Dr. […]

01.01.1212 | ulasufuk

BioWare, Dragon Age III’ün daha çok özgürlük sunarak The Elder Scrolls V: Skyrim’e benzeyeceğini açıkladı.

BioWare’in 2011 yılında piyasaya çıkardığı Dragon Age II’nin,eksik ve olumsuz yönlerinin ortaya çıkarılarak, 2011’in RPG oyunu ve yılın oyunu olarak seçilen,daha bir çok ödül kazanan The Elder Scrolls V: Skyrim’den feyz alarak Dragon Age III’ü geliştireceği söyleniyor.

BioWare kurucu ortaklarından Dr. Ray Muzyka bir röportajında,bir sonraki Dragon Age oyununun diğer iki oyunun en iyi bölümlerini muhafaza ederek,şu sıralar piyasalarda olan çoğu oyun gibi daha çok özgür bir dünyayı sunacak bir oyun geliştireceklerini söylerken, The Elder Scrolls V: Skyrim’i incelediklerini , ayrıca Bethesda’nın ve oyunlarının hayranı olduklarını da belirtmiş.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun