-->
Dice’tan ESL’deki Battlefield 3 Türk Takımlarına Övgü

DICE’ın topluluk yöneticilerinden ve Battlefield 3yaratıcılarından Daniel ‘zh1nt0’ Matros,kendi Twitter hesabı üzerinden ESL’de düzenlenen 8v8 Conquest turnuvası ile ilgili twit paylaştı. Ayrıca Twitter ‘daki yazısında Türk takımlarına övgüler yağdıran Daniel ‘zh1nt0’ Matros, ESL 8v8 Conquest turnuvasından bahsederken başarı sıralamasında Türkiye, Almanya ve Rusya’nın üst sıralarda olduğunu belirtti. Şu an aynı ladder’da BFTurK CLAN 1. sırada, TURK […]

12.01.1212 | ulasufuk

DICE’ın topluluk yöneticilerinden ve Battlefield 3yaratıcılarından Daniel ‘zh1nt0’ Matros,kendi Twitter hesabı üzerinden ESL’de düzenlenen 8v8 Conquest turnuvası ile ilgili twit paylaştı.

Ayrıca Twitter ‘daki yazısında Türk takımlarına övgüler yağdıran Daniel ‘zh1nt0’ Matros, ESL 8v8 Conquest turnuvasından bahsederken başarı sıralamasında Türkiye, Almanya ve Rusya’nın üst sıralarda olduğunu belirtti. Şu an aynı ladder’da BFTurK CLAN 1. sırada, TURK CLANise 8. sırada ülkemizi temsil ediyorlar.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun