-->
Borderlands 2’de Boss’lar Daha Büyük ve Daha İyi Olacak

Gearbox Software tarafından geliştirilen Borderlands 2 ile ilgili uzun zamandır bir haber alamıyorduk.Nihayet oyunla ilgili yeni haberler IGN’ye konuşan Borderlands 2’nin senaristi Anthony Burch ve baş tasarımcısı Jon Hemingway’den geldi. IGN’ye verdikleri röportajda ikili,yeni oyunda boss’ların daha büyük ve daha iyi olacağını belirtti. RPG katkılı FPS oyunu olarak karşımıza çıkacak Borderlands 2’de yaratıklar ilk oyuna […]

04.01.1212 | ulasufuk

Gearbox Software tarafından geliştirilen Borderlands 2 ile ilgili uzun zamandır bir haber alamıyorduk.Nihayet oyunla ilgili yeni haberler IGN’ye konuşan Borderlands 2’nin senaristi Anthony Burch ve baş tasarımcısı Jon Hemingway’den geldi.

IGN’ye verdikleri röportajda ikili,yeni oyunda boss’ların daha büyük ve daha iyi olacağını belirtti. RPG katkılı FPS oyunu olarak karşımıza çıkacak Borderlands 2’de yaratıklar ilk oyuna nazaran daha büyük ve zorlayıcı olacak.Yine oyunda savaşların hedef belirleme ve strateji üzerine kurulacağı, hikayenin de daha ön planda olacağı söylenenler arasında.

Borderlands 2 PC,PS3 ve Xbox 360 için yıl sonuna doğru piyasalarda olacak.

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet