-->
Betası Başlayan ‘Gotham City Impostors’ın’ Videosu ve Görselleri

Yayıncı Warner Bros.,Gotham City Impostors için halka açık betanın artık PlayStation Network ve Xbox Live Marketplace’da başladığını duyurdu. Önümüzdeki ay çıkması beklenen oyunun konsol betasına katılmak için Xbox 360 oyuncularının indirme anahtarı almaları gerekiyor. İndirme anahtarını almak için Xbox 360 oyuncularının  https://www.gothamcityimpostors.com/beta/ adresinden kayıt olması gerekirken, PlayStation 3 oyuncuları ise doğrudan konsolun PS deposundan betayı indirebilecekler. […]

27.01.1212 | mrcappola

Yayıncı Warner Bros.,Gotham City Impostors için halka açık betanın artık PlayStation Network ve Xbox Live Marketplace’da başladığını duyurdu.

Önümüzdeki ay çıkması beklenen oyunun konsol betasına katılmak için Xbox 360 oyuncularının indirme anahtarı almaları gerekiyor. İndirme anahtarını almak için Xbox 360 oyuncularının  https://www.gothamcityimpostors.com/beta/ adresinden kayıt olması gerekirken, PlayStation 3 oyuncuları ise doğrudan konsolun PS deposundan betayı indirebilecekler.

Gotham City Impostors için yayınlanan yeni ekran görüntüleri ve  konsol betası için yayınlanan videosuna aşağıdan bakabilirsiniz:

 

 

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.