-->
Yeni Yılda Skylanders Sypro’s Adventure™ İle Oyuncaklarınıza Hayat Verin

Yılın en güzel hediyesine hazır olun, Skylanders Spyro’s Adventure başka hiçbir şeye benzemeyen bir oyun deneyimi sunacak. Bu cesur ve yenilikçi macera oyunu, Portal of Power™ sayesinde gerçek oyuncak figürlerini doğrudan oyuna ışınlayarak ‘Oyuncaklarınıza Hayat Vermenizi’ sağlayacak ve gerçek dünya ile sanal dünya arasında köprü kurarak hayal gücünüzün önündeki tüm sınırları kaldıracak. Yeni yılın en […]

14.12.1111 | mrcappola

Yılın en güzel hediyesine hazır olun, Skylanders Spyro’s Adventure başka hiçbir şeye benzemeyen bir oyun deneyimi sunacak. Bu cesur ve yenilikçi macera oyunu, Portal of Power™ sayesinde gerçek oyuncak figürlerini doğrudan oyuna ışınlayarak ‘Oyuncaklarınıza Hayat Vermenizi’ sağlayacak ve gerçek dünya ile sanal dünya arasında köprü kurarak hayal gücünüzün önündeki tüm sınırları kaldıracak. Yeni yılın en güzel oyuncakları ile sanal ortamdaki randevunuza geç kalmayın…

Toy Story yazarları Joel Cohen ve Alec Sokolow tarafından kaleme alınan Skylanders Spyro’s Adventure, çocukların Skylannintendokileyici dünyasına fantastik bir yolculuk yapmasını sağlayacak. Çocuklar her biri kendine has güç ve yetenekler sahip 30’dan fazla farklı karakteri toplayabilecek ve kontrol edebilecekler. Güçlü birer Portal Master olan oyuncular, dünyayı kötü kalpli Portal Master Kaos’tan kurtarmak ve koruyucuları güvenli biçimde evlerine ulaştırmak için mistik toprakları ziyaret edecek, yaratıklarla savaşacak, altın toplayacak ve bulmacalar çözecekler.

Bu Yılbaşı sezonunda Skylanders işbirliği oyunu ile tüm aile kendinizi oyuna kaptırabilir veya oyuncular arası savaş arenalarında birbirinizle kapışabilirsiniz. Oyuncağınız nereye giderse, deneyimleriniz de takip edecek – kendi evinizden arkadaşınızın evine, bir platformdan diğerine.

Skylanders Spyro’s Adventure Başlangıç Paketinde oyun, üç oyuncak figürü ve Portal of Power™ aksesuarı, bir poster ve takas kartları bulunuyor – yalnızca Skylanders Spyro’s Adventure’ın sunabileceği dijital ve fiziksel oyunu tecrübe edebilmek için gereken her şey bu pakette.

Bu yılbaşı sezonunda bu etkileyici deneyimin bir parçası olma şansını kaçırmayın. Skylanders Spyro’s Adventure PEGI sistemi tarafından 7+ olarak derecelendirilmiştir.

Skylanders’ın platformlar-arası deneyimine Nintendo Wii™, Nintendo 3DS™, Xbox 360™ oyun ve eğlence sistemi, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi, PC ve Mac’lerin yanı sıra Skylanders Spyro’s UniverseTM ile web üzerinden de katılabilirsiniz. 

 

Çocuklar ek karakter ve macera paketleri sayesinde kendi Skylanders koleksiyonlarını oluşturabilecekler 

Ayrı Karakter Paketleri: Koleksiyonunuz için Skylanders’lar

Üçlü Karakter Paketleri: Bu Yılbaşında Altın, Tütsü ve Mür’ü unutun, Portal Master’ınıza Chop Chop, Bash ve Eruptor hediye edin.

Macera Paketleri: Bu heyecan dolu macera paketleri ile çocuklarınız Skylanders dünyasındaki yeni ve heyecanlı maceraları açabilecekler. 

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Oyuna kulak verme zamanı!


Kaspersky, espor turnuvalarında Türkiye’yi uluslararası düzeyde temsil eden Sangal Esport


Diablo IV geliştirici ekibi, yeni yazısında oyunda kaydedilen ilerlemeye dair


Ekran uzmanı AOC, E2 serisi monitörlerine hem iş/profesyonel kullanıcılara hem bütçesi kısıtlı ancak beklentileri yüksek