-->
Roccat’dan Yeni Anlaşma

Birçoğunuzun yakından tanıdığı, lider ekipman üreticilerinden Roccat, HWA.Kingston bünyesindeki takımlara sponsor olanlar taçsız krallara hedeflerine ulaşmaları için yol gösterecek…   Dünyaca ünlü oyun aksesuar markası Roccat’ın Türkiye Distribütörü Aral, yeni bir ilke imza atarak, HWA.Kingston bünyesindeki tüm takımların bir yıllığına sponsorluğunu aldığını duyurdu. Türkiye’de online ve offline bir çok ünlü turnuvaya katılan ve çoğunda birincilikle dönen […]

07.12.1111 | ulasufuk

Birçoğunuzun yakından tanıdığı, lider ekipman üreticilerinden Roccat, HWA.Kingston bünyesindeki takımlara sponsor olanlar taçsız krallara hedeflerine ulaşmaları için yol gösterecek…  


Dünyaca ünlü oyun aksesuar markası Roccat’ın Türkiye Distribütörü Aral, yeni bir ilke imza atarak, HWA.Kingston bünyesindeki tüm takımların bir yıllığına sponsorluğunu aldığını duyurdu. Türkiye’de online ve offline bir çok ünlü turnuvaya katılan ve çoğunda birincilikle dönen HWA.Kingston, bu başarısını Roccat markasının sponsorluğu altında devam ettirecek.

Kıran kırana geçecek turnuvalarda ekip üyelerine; Roccat Kone+ Mouse, Roccat Pyra Mouse, Roccat MTW Taito Kingsize Mousepad, Roccat Apuri Mouse Bungee, Roccat Kave 5.1 Headset, Roccat Kulo 7.1 Headset, Roccat Arvo Keyboard ve Roccat ISKU Keyboard’dan oluşun set başarının ilk sinyalini verecek.

Roccat – HWA.Kingston işbirliğinin güzel sonuçları olacağına inandığını belirten Aral Genel Müdürü Ömer Faruk Demir, “ bu çalışma her iki firma içinde çok önemli bir başlangıç, projeyi hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Basın Bülteni 

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.