-->
Ringlerin Şampiyonunu Seçiyoruz

Kasım ayında severleri ile buluşan W’12 hız kesmeden yoluna devam ediyor; mağazalarda yapılacak turnuvalara tüm W’12 severler davetlidir…  Ringlerin en acımasız karakterlerinin karşı karşıya geldiği ve kıran kırana mücadelenin yaşandığı W’12 oyunu son yılların en eğlenceli Show’unu alışveriş merkezlerine taşıyor.  Aral tarafından 10 – 11 Aralık 2011 tarihleri arasında farklı şehirlerde ve farklı alışveriş merkezlerinde […]

07.12.1111 | ulasufuk

Kasım ayında severleri ile buluşan W’12 hız kesmeden yoluna devam ediyor; mağazalarda yapılacak turnuvalara tüm W’12 severler davetlidir… 


Ringlerin en acımasız karakterlerinin karşı karşıya geldiği ve kıran kırana mücadelenin yaşandığı W’12 oyunu son yılların en eğlenceli Show’unu alışveriş merkezlerine taşıyor.  Aral tarafından 10 – 11 Aralık 2011 tarihleri arasında farklı şehirlerde ve farklı alışveriş merkezlerinde düzenlenecek olan W’12 turnuvası için sayılı günler kaldı.

Bu muhteşem deneyimi yaşamak ve ringlerin şampiyonu olmak için W’12 turnuvasına katılabilir, W’12 PS3 oyununu kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Daha büyük bir oyun, daha sıkı bir sunum ve daha iyi bir simülasyon deneyimi sunan W’12, uzun zamandır beklenen önemli oynanış yenilikleri ve göz alıcı sunumu ile 25 Kasım 2011 tarihinde severleri ile buluştu.

W ’12 akıcı, dinamik, gerçekçi ve aksiyon dolu yeni Predator Teknolojisi™ dinamik oynanış sistemi ile oyunculara WWE deneyimini bizzat yaşama şansı veriyor. Yeni Kırılma Noktası submission sistemi, yeni Özellikler ve kontrol şemaları, İvme ve Dayanıklılık gibi önemli oynanış sistemleri üzerinde yapılan önemli değişikler oyundaki yeniliklerden sadece birkaçı. WWE Universe Mode 2.0 ile oyuncu kararlarına bağlı olarak beklenmedik unsurlar yaratılırken, yeni animasyonlar, kamera açıları, aydınlatma ve geliştirilmiş çizimler sayesinde olağanüstü bir WWE simülasyonu sunuyor.

TURNUVA NOKTALARI

  • ADANA MM
  • ANKARA OPTIMUM MM
  • BAYRAMPAŞA FORUM TEKNOSA
  • BURSA KORUPARK ELECTROWORLD
  • İSTANBUL OPTIMUM MM
  • İSTİNYEPARK D&R
  • İZMİR MM
  • MARMARA FORUM D&R

Basın Bülteni

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.