-->
Resident Evil: Revelations’ın İlk Reklam Videosu Yayınlandı!

Resident Evil: Revelations için ilk reklam videosu yayınlandı. Capcom’un Nintendo 3DS’e özel olarak hazırladığı oyunun konusu serinini ana hikayesi ile bağlantılı olacak. Uzun bir senaryo moduna sahip olacak Resident Evil: Revelations’ta ayrıca oyun bittikten sonra açılacak Raid Mode oyunculara farklı bir senaryoya sahip olan co-op tecrübesi yaşatacak. Dilerseniz şimdi 27 Ocak’ta Avrupa’da,7 Şubat’ta ise Kuzey Amerika’daki […]

20.12.1111 | ulasufuk

Resident Evil: Revelations için ilk reklam videosu yayınlandı. Capcom’un Nintendo 3DS’e özel olarak hazırladığı oyunun konusu serinini ana hikayesi ile bağlantılı olacak.

Uzun bir senaryo moduna sahip olacak Resident Evil: Revelations’ta ayrıca oyun bittikten sonra açılacak Raid Mode oyunculara farklı bir senaryoya sahip olan co-op tecrübesi yaşatacak.

Dilerseniz şimdi 27 Ocak’ta Avrupa’da,7 Şubat’ta ise Kuzey Amerika’daki raflarda yerini alacak oyunun İngiltere için hazırlanan aksiyon dolu reklam videosunu izleyelim:

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/12/Resident Evil- Revelations – Nintendo 3DS TV reklamı.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/12/residentevilrevilations.jpg ‘ ]

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun