-->
Remedy Entertainment,Alan Wake’i PS3’e Getirmeyecek

PC ve Xbox 360 için duyurulan Alan Wake’in diğer platformlara çıkma olasılığı ile ilgili net cevap Remedy Entertainment çalışanından geldi. Alan Wake’in resmi forumlarında konuşan Remedy Entertainment çalışanı Markus Maki,Microsoft’tan sadece oyunu PC’lere getirme hakkı için izin aldıklarını belirtirken,bunu da kendi başlarına yapacaklarını söyledi.Devamında da Alan Wake’in isminin Microsoft’a ait olduğunu da unutmamamızı dile getirdi. Sonuç […]

30.12.1111 | mrcappola

PC ve Xbox 360 için duyurulan Alan Wake’in diğer platformlara çıkma olasılığı ile ilgili net cevap Remedy Entertainment çalışanından geldi.

Alan Wake’in resmi forumlarında konuşan Remedy Entertainment çalışanı Markus Maki,Microsoft’tan sadece oyunu PC’lere getirme hakkı için izin aldıklarını belirtirken,bunu da kendi başlarına yapacaklarını söyledi.Devamında da Alan Wake’in isminin Microsoft’a ait olduğunu da unutmamamızı dile getirdi.

Sonuç olarak Remedy Entertainment’in Alan Wake’i iki platform yani PC ve Xbox 360 dışında başka platformlara uyarlama planları maalesef yok.

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.