-->
Modern Warfare 3’ün Yeni Modları Ayrıntılarıyla Duyuruldu!

Infinity Ward’dan Robert Bowling,geçtiğimiz gün Modern Warfare 3’e yeni oyun modlarının duyurulacağını açıklamış,ayrıntılarınında birkaç gün içinde yayınlanacağını belirtmişti. Evet Call of Duty: Modern Warfare 3’ün yeni multiplayer modları resmi olarak duyuruldu ve modla ilgili ayrıntılar yayınlandı. Modern Warfare 3’ün yeni multiplayer modlarından birisinin adı Drop Zone. Bu modda takımlar bir bölgeyi elinde tutmaya çalışacaklar ve […]

17.12.1111 | mrcappola

Infinity Ward’dan Robert Bowling,geçtiğimiz gün Modern Warfare 3’e yeni oyun modlarının duyurulacağını açıklamış,ayrıntılarınında birkaç gün içinde yayınlanacağını belirtmişti.

Evet Call of Duty: Modern Warfare 3’ün yeni multiplayer modları resmi olarak duyuruldu ve modla ilgili ayrıntılar yayınlandı.

Modern Warfare 3’ün yeni multiplayer modlarından birisinin adı Drop Zone. Bu modda takımlar bir bölgeyi elinde tutmaya çalışacaklar ve 7500 puana kadar gelebilen takım,raundu kazanacak.

Bu modun en önemli özelliğiyse, oyunun sağladığı Care Package yardımı olacak. bu modda Drop Zone’ı elinde tutan takıma her 15 saniyede bir Care Package adı verilen paket düşüyor ve o anda Drop Zone’da hangi takımın daha çok üyesi bulunuyorsa o pakete sahip oluyor.Pointstreaklerin kapatıldığı bu modda Care Package’i de, takımın her üyesi açabilecek.Fakat her an rakibiniz paketi sizden çalabilir. Bu modda hava takviyesi kazanmanın tek yolu bu paketlerden geçiyor. Drop zone’da kalmayı başaran her takım üyesi kişi başına saniyede 20 puan ve 20 tecrübe puanı kazanıyor. Rakibi öldürmek ise 50 tecrübe puanı kazandırıyor.

Hardcore HQ Ricochet ve Hardcore Ricochet modlarıysa tüm Hardcore modların Richochet’ye dönüşmesiyle hayat buluyor. Artık takım oyunlarında takım arkadaşınıza dost ateşi açabiliyorsunuz.Yani bu modlar sayesinde dost ya da düşman herkese ateş açabiliyorsunuz.Bu sebeple tetiğe basmadan önce düşünmeniz gerek,aksi takdirde kendi takım arkadaşlarınızı öldürebilirsiniz.

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.