-->
Modern Warfare 3’e Yeni Yama Geliyor!

Modern Warfare 3’de oyuncuların theatre modunda birçok sorun ile karşılaştıkları gündeme gelirken,Activision bunun farkında olduklarını ve bu soruna yakında yayınlayacakları yama ile çözüm getireceklerini açıklarken bugünde Infinity Ward’dan Robert Bowling’in Twitter’da oyunseverlere açıklamada bulundu. Bowling,Twitter’dan yaptığı açıklamada yeni yamanın Ocak ayında yayınlanacağını ve gelecek güncellemeyle theater modunu geliştirip,sorunları çözeceklerini ve gerekli düzeltmeleri yapacaklarını duyurdu.

28.12.1111 | mrcappola

Modern Warfare 3’de oyuncuların theatre modunda birçok sorun ile karşılaştıkları gündeme gelirken,Activision bunun farkında olduklarını ve bu soruna yakında yayınlayacakları yama ile çözüm getireceklerini açıklarken bugünde Infinity Ward’dan Robert Bowling’in Twitter’da oyunseverlere açıklamada bulundu.

Bowling,Twitter’dan yaptığı açıklamada yeni yamanın Ocak ayında yayınlanacağını ve gelecek güncellemeyle theater modunu geliştirip,sorunları çözeceklerini ve gerekli düzeltmeleri yapacaklarını duyurdu.

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet