-->
Metal Gear Solid: Snake Eater 3DS Bundle Paketi Duyuruldu

Metal Gear Solid: Snake Eater 3D’ye gelecek aksesuar kitinden sonra şimdi de oyun için bir bundle duyuruldu.Bundle paketle ilgili Hideo Kojima twitter’dan 3DS sektöründe ilk kez bir yılan desen kabartmalı tasarım özelliği olacağını belirterek, 3DS konsolu için yukarıdaki resmi paylaştı. Nintendo 3DS için geliştirilen Japonya’da 8 Mart’ta Avrupa’da ise 2012’nin ilk çeyreğinde çıkacak oyunun bundle […]

30.12.1111 | mrcappola

Metal Gear Solid: Snake Eater 3D’ye gelecek aksesuar kitinden sonra şimdi de oyun için bir bundle duyuruldu.Bundle paketle ilgili Hideo Kojima twitter’dan 3DS sektöründe ilk kez bir yılan desen kabartmalı tasarım özelliği olacağını belirterek, 3DS konsolu için yukarıdaki resmi paylaştı.

Nintendo 3DS için geliştirilen Japonya’da 8 Mart’ta Avrupa’da ise 2012’nin ilk çeyreğinde çıkacak oyunun bundle paketinde, 3DS ve Metal Gear Solid: Snake Eater 3D olacak.

Konami’nin 3DS için farklı kamera açıları, 3D özelliği ve Gyro sensörü kullandığı oyun için Japonya’da çıkacak bundle paketin Avrupa’ya gelip gelmeyeceği ise henüz açıklanmadı.Fiyatlandırma ve bundle ile ilgili daha fazla ayrıntı, 20 Ocak’ta yapılacak.

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.