-->
Jesse Divnich: ” GTA V 2012’ye Damgasını Vuracak “

Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA V duyurulduğundan beri eminim herkes ondan gelecek haberleri dört gözle bekliyor. Yayınlanan videosuyla da dikkatleri üzerine çeken GTA V ile ilgili EEDAR’ın ünlü analizcilerinden Jesse Divnich oyunla ilgili tahminlerde bulunmuş. Jesse Divnich,çıkış tarihi henüz netlik kazanmayan oyunun 2012’de çıkacağını varsayarak, seneye damgasını vuracağını dile getirirken,verdiği röportajda GTA V’in 2012’de çıkacağını ve o yılın en […]

30.12.1111 | mrcappola

Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA V duyurulduğundan beri eminim herkes ondan gelecek haberleri dört gözle bekliyor. Yayınlanan videosuyla da dikkatleri üzerine çeken GTA V ile ilgili EEDAR’ın ünlü analizcilerinden Jesse Divnich oyunla ilgili tahminlerde bulunmuş.

Jesse Divnich,çıkış tarihi henüz netlik kazanmayan oyunun 2012’de çıkacağını varsayarak, seneye damgasını vuracağını dile getirirken,verdiği röportajda GTA V’in 2012’de çıkacağını ve o yılın en çok satan oyunu olacağını söyledi.GTA V’in satışlarını gelecek sene çıkacak yeni Call of Duty oyununun takip edeceğinide belirten Divnich,her sene bir öncekine oranla daha fazla satan Call of Duty oyunlarının 2012’de yeni çıkacak oyununun GTA V’e denk gelmesiyle olumsuz yönde farklı sonuçlar doğuracağını sözlerine ekledi.

Oyunların çıkmasıyla neler yaşanır bilinmez ama şu bilinen bir gerçek ki GTA V sabırsızlıkla çıkması en çok beklenen oyunlardan.

 

Popüler Haberler


Ekibimin rejiminin yanı sıra, F12020 oyuncularının seveceği


Dünyanın lider oyun ve mobilya markaları, oyuncuların hayalindeki benzersiz oyun ortamlarını yaratmaya hazırlanıyor


Yeni Tracer çizgi roman serisi London Calling’in yayınlanmasıyla


Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u Logitech G502 HERO, profesyonel esporculara yüksek hız ve performans vadediyor.