-->
I Am Alive’dan Rules Adlı Yeni Video!

I Am Alive için yeni video yayınlandı.Rules (kurallar) adındaki videoda ana karakterimiz bize oyunda hayatta kalabilmemiz için bazı ipuçları verirken bunun yanı sıra video isminden de anlaşıldığı gibi oyun içi kurallardan bahsediyor. İndirilebilir olarak yayınlanacak I Am Alive’ın çıkış tarihi belli olmazken,bildiğiniz gibi oyunun geçen günlerde PC sürümü iptal edilmiş,konsollar içinse çıkışı ertelenmişti. Şimdi oyunun yayınlanan […]

16.12.1111 | mrcappola

I Am Alive için yeni video yayınlandı.Rules (kurallar) adındaki videoda ana karakterimiz bize oyunda hayatta kalabilmemiz için bazı ipuçları verirken bunun yanı sıra video isminden de anlaşıldığı gibi oyun içi kurallardan bahsediyor.

İndirilebilir olarak yayınlanacak I Am Alive’ın çıkış tarihi belli olmazken,bildiğiniz gibi oyunun geçen günlerde PC sürümü iptal edilmiş,konsollar içinse çıkışı ertelenmişti.

Şimdi oyunun yayınlanan yeni videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/12/I Am Alive – video.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/12/I-Am-Alive-video.jpg ‘ ]

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun