Hakan Şükür GameX Fuarı’nda “I Can Football 2: Manchester United” Oyununu Oynadı…

Gamex-com-fuarı

GOLLERİNE “I CAN FOOTBALL 2” OYNAYARAK DEVAM ETTİ! 

Hakan Şükür 3 Aralık’ta GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’nı ziyaret etti. Ünlü gölcü futbola olan özlemini fuarda “I Can Football 2: Manchester United” oyununu oynayarak giderdi. 

Galatasaray’ın ve Milli Takım’ın dünyaca ünlü golcüsü Hakan Şükür, GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’nı ziyaret etti. Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde yapılan fuarda SOBEE Studios’un I Can Football 2 standını ziyaret eden ünlü futbolcu, golcülük yeteneğini bilgisayarda futbol oyunu oynarken de gösterdi. “I Can Football 2” standında SOBEE Studios Genel Müdürü Mevlüt Dinç’le birlikte açıklama yapan Şükür, bilgisayar oyunları konusunda fazla tecrübesi olmadığını futbolculuk döneminde kamplarda oynadıklarını söyledi.

Hakan Şükür önümüzdeki hafta yapılacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisine ilişkin görüşlerini de söyledi. Derbide gönlünün eski takımından yana olduğunu söyleyen Hakan Şükür, sonuçtan ziyade iyi futbol izlemeyi umduğunu sözlerine ekledi. Mevlüt Dinç ise kendilerini kırmayarak GameX’deki SOBEE I Can Football 2 standını ziyaret ettiği için Hakan Şükür’e teşekkür etti.

Hakan Şükür daha sonra bilgisayar başına geçerek SOBEE Studios’un GameX’te tanıttığı “I Can Football 2 : Manchester United” oyununu oynadı. Oyun konusunda fazla tecrübesi olmadığını söyleyen Şükür, buna rağmen bilgisayar başında başarılı bir maç çıkardı. Özlenen gollerine oyun oynarken devam etmiş oldu…


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOBEE tarafından 2009 yılında geliştirilen ve bugün yaklaşık 900 bine ulaşan kayıtlı oyuncusuyla dünyanın ilk online 11’e 11 futbol oyunu olan I Can Football, kısa zamanda gösterdiği olağanüstü performans ile 2010 yılında Londra’da düzenlenen WCA Dünya İletişim Ödülleri’nde En İyi İçerik Ödülü ve Teknoloji Ödülleri’nde Başarı Ödülü aldı.  I Can Football oyununun merakla beklenen yeni eklentisi: “I Can Football 2 : Manchester United”ı tanıttı. I Can Football 2 dünyasına adım atmak ve daha fazla bilgiye sahip olmak için www.icanfootball.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde yapılan GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı, 4 Aralık’a kadar devam edecek.

 

BASIN BÜLTENİ


Yorum Yazın

Connect with Facebook