-->
God of War 4’te Online Co-op Modu Olacak

Playstation 3 Exclusive oyunlarının en önemlilerinden olan God of War serisinin 4. oyunu ile ilgili söylentiler aylardır konuşuluyor.Hatta MightyApe isimli Yeni Zellandalı dağıtım firması oyunun çıkış tarihini 28 Eylül 2012 olarak belirtmişti ve Sony’nin Santa Monica Stüdyoları ne oyunun varlığını ve ne de bu haberleri doğrulamasa da inkarda etmemişti.Bu sebeple yeni God of War oyununun […]

30.12.1111 | mrcappola

Playstation 3 Exclusive oyunlarının en önemlilerinden olan God of War serisinin 4. oyunu ile ilgili söylentiler aylardır konuşuluyor.Hatta MightyApe isimli Yeni Zellandalı dağıtım firması oyunun çıkış tarihini 28 Eylül 2012 olarak belirtmişti ve Sony’nin Santa Monica Stüdyoları ne oyunun varlığını ve ne de bu haberleri doğrulamasa da inkarda etmemişti.Bu sebeple yeni God of War oyununun çıkacağına kesin olarak bakılırken yeni bir haber geldi.

PSM3 adlı dergide yer alan haberde,geliştirici stüdyoya yakın kaynakların God of War 4’te online co-op modunun olacağını ve co-op modunda Kratos ve kardeşi Deimos diğer dünyadan (ölümden sonraki yaşam) kurtulmaya çalışacaklarını söyledikleri belirtiliyor.

Playstation 3’ün büyük oyun serisinin yenisi yani God of War 4’ün  hazırlandığını ve seneye çıkacağını varsayarsak,2012 muhteşem olacak!

Popüler Haberler


Dünyanın lider oyun ve mobilya markaları, oyuncuların hayalindeki benzersiz oyun ortamlarını yaratmaya hazırlanıyor


Yeni Tracer çizgi roman serisi London Calling’in yayınlanmasıyla


Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u Logitech G502 HERO, profesyonel esporculara yüksek hız ve performans vadediyor.


Riot Games ve lider ses markası Bose, yeni bir ortaklık hayata geçirdi.