-->
“Dragon Age: Dawn of the Seeker” Anime Videosu!

Özellikle ilk oyunu ile büyük bir hayran kitlesi oluşturan Dragon Age’in animesi yazın duyurulmuştu. Dragon II’nin öncesini anlatan ve bazı soru işaretlerini ortan kaldıracağı belirtilen anime Dragon Age için tanıtım videosu yayınlandı. T.O Entertainment, BioWare Dragon Age oyunları anime filmi için EA, BioWare ve Funimation ile çalışıyor.Bioware’den Mark Darrah ve Mike Laidlaw , T.O Entertainment’ten Chris […]

24.12.1111 | mrcappola

Özellikle ilk oyunu ile büyük bir hayran kitlesi oluşturan Dragon Age’in animesi yazın duyurulmuştu. Dragon II’nin öncesini anlatan ve bazı soru işaretlerini ortan kaldıracağı belirtilen anime Dragon Age için tanıtım videosu yayınlandı.

T.O Entertainment, BioWare Dragon Age oyunları anime filmi için EA, BioWare ve Funimation ile çalışıyor.Bioware’den Mark Darrah ve Mike Laidlaw , T.O Entertainment’ten Chris Moujaes, Funimation’dan Fukunaga’nın yer aldığı proje Oxybot stüdyolarında Fumihiko Sori yönetmenliğinde hazırlanıyor.

Dragon Age:Dawn of the Seeker adında 11 Şubat’ta gösterilecek Dragon Age animesi için Japonca yayınlanan tiyatral videoya aşağıdan bakabilirsiniz:

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/12/Dragon Age Dawn of the Seeker -video.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/12/Dragon-Age-Dawn-of-the-Seeker.jpg ‘ ]

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun