-->
CoD:MW3,AC: Revelations ve Uncharted 3’ün İlk Ay Satış Rakamları!

Call of Duty: Modern Warfare 3, Assassin’s Creed: Revelations ve Uncharted 3’ün ilk ayında kaç adet sattığı açıklandı. Call of Duty: Modern Warfare 3 ilk ayında 9 milyon adet sattı.Mükemmel çıkışıyla birlikte hala listelerin zirvesinde olan oyuna diyecek hiçbirşey yok. Assassin’s Creed: Revelations’a gelecek olursak o da Ubisoft’un açıklamasına göre ilk ayında 1.26 milyon adet […]

12.12.1111 | mrcappola

Call of Duty: Modern Warfare 3, Assassin’s Creed: Revelations ve Uncharted 3’ün ilk ayında kaç adet sattığı açıklandı.

Call of Duty: Modern Warfare 3 ilk ayında 9 milyon adet sattı.Mükemmel çıkışıyla birlikte hala listelerin zirvesinde olan oyuna diyecek hiçbirşey yok.

Assassin’s Creed: Revelations’a gelecek olursak o da Ubisoft’un açıklamasına göre ilk ayında 1.26 milyon adet sattı.Ayrıntı da verilen oyunun 425.000 adeti PS3, 718.000 adeti de Xbox 360’a ait.

Son olarak Sony’nin PS3’e özel geliştirilen muhteşem oyunu Uncharted 3 ise ilk ayında 700.000 adet sattı. Uncharted 2 Amerika’da ilk ayında 500-600 bin arası satmıştı.

Popüler Haberler


Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının dünyadaki lider markası Logitech G, yeni yazılım güncellemesi ile oyuncu


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun