-->
BBFC Syndicate’e 18 Yaş Damgası Vurdu!

Starbreeze Studios tarafından geliştirilen Syndicate,Avustralya’da aşırı şiddet içermesi nedeniyle yasaklanmıştı.Bunun üzerine konuyla ilgili açıklama yapan EA,oyunun diğer bölgelerde herhangi bir sansür uygulamasına maruz kalmayacağını belirtmişti. 24 Şubat’ta PC,PS3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya çıkacak Syndicate ile ilgili gelen yeni bilgiden anlaşıldığı üzere EA sözünde durmuş. İngiltere’nin oyun sınıflandırma birimi olan BBFC, (British Board of […]

26.12.1111 | mrcappola

Starbreeze Studios tarafından geliştirilen Syndicate,Avustralya’da aşırı şiddet içermesi nedeniyle yasaklanmıştı.Bunun üzerine konuyla ilgili açıklama yapan EA,oyunun diğer bölgelerde herhangi bir sansür uygulamasına maruz kalmayacağını belirtmişti.

24 Şubat’ta PC,PS3 ve Xbox 360 platformları için piyasaya çıkacak Syndicate ile ilgili gelen yeni bilgiden anlaşıldığı üzere EA sözünde durmuş.

İngiltere’nin oyun sınıflandırma birimi olan BBFC, (British Board of Film Classification) Syndicate oyununa aşırı şiddet ve çok kanlı sahneler içerdiği için 18 yaş damgası vurdu fakat bunun yanı sıra yapımda herhangi bir sansür olmayacağını da açıkladı.Yine BBFC oyundaki toplam ara sahne süresinin 60 dakika olduğunu da ayrıca belirtmiş.

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.