-->
Battlefield 3’ün Physical Warfare Paketi Bugün PSN’de Ücretsiz Yayınlanıyor!

Bildiğiniz gibi Battlefield 3’ün Back to Karkand DLC’si PS3’e diğer iki platformdan (pc,Xbox 360) 1 hafta erken çıkış yapmıştı.DICE ile Sony’nin anlaşmasından dolayı bugün de yeni bir duyuru geldi. DICE,Physical Warfare Pack adındaki paketi Playstation 3 oyuncularına ücretsiz sunuyor.Yayınlanan duyuruda içerik olarak yeni silah ve eklentilerin bulunduğu açıklandı. Bu paket Battlefield 3’ü ön sipariş ile […]

15.12.1111 | mrcappola

Bildiğiniz gibi Battlefield 3’ün Back to Karkand DLC’si PS3’e diğer iki platformdan (pc,Xbox 360) 1 hafta erken çıkış yapmıştı.DICE ile Sony’nin anlaşmasından dolayı bugün de yeni bir duyuru geldi.

DICE,Physical Warfare Pack adındaki paketi Playstation 3 oyuncularına ücretsiz sunuyor.Yayınlanan duyuruda içerik olarak yeni silah ve eklentilerin bulunduğu açıklandı.

Bu paket Battlefield 3’ü ön sipariş ile satın alanlara ücretsiz verilirken,PS3 kullanıcıları içinse bir gün (bugün) boyunca PSN üzerinden ücretsiz indirilebilecek.DICE,bu organizasyonun ileriki bir tarihlerde PC ve Xbox 360 için de yapılacağını açıkladı.

Şimdi isterseniz Physical Warfare paketi için yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/12/Battlefield 3- Physical Warfare Pack-video.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/12/Physical-Warfare-Pack-Trailer.png ‘ ]

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.