-->
Assassin’s Creed: Recollection’dan Yapımcı Günlüğü!

Ubisoft’un geçtiğimiz ay yeni oyunu ile çıkış yapan Assassin’s Creed serisinin yeni yan ürünü Assassin’s Creed: Recollection’ın ilk yapımcı günlüğü videosu yayınlandı. Assassin’s Creed oyunları örnek alınarak hazırlanan masa üstü oyunu Assassin’s Creed: Recollection’da serinin karakterlerinin yer aldığı kartlar bulunuyor.20 farklı görev ve yaklaşık 10 saat oynanış süresine sahip oyunda multiplayer özelliği de mevcut. Ubisoft […]

19.12.1111 | ulasufuk

Ubisoft’un geçtiğimiz ay yeni oyunu ile çıkış yapan Assassin’s Creed serisinin yeni yan ürünü Assassin’s Creed: Recollection’ın ilk yapımcı günlüğü videosu yayınlandı.

Assassin’s Creed oyunları örnek alınarak hazırlanan masa üstü oyunu Assassin’s Creed: Recollection’da serinin karakterlerinin yer aldığı kartlar bulunuyor.20 farklı görev ve yaklaşık 10 saat oynanış süresine sahip oyunda multiplayer özelliği de mevcut.

Ubisoft Montreal stüdyosu tarafından geliştirilen Assassin’s Creed: Recollection, Assassin Creed dünyasında tamamen yeni bir deneyim yaşamamızı sağlayacak.Ayrıca temel karakter ve yerleri ile gerçek zamanlı bir masa oyunu.Siyasi mücadelerle de rekabet etmenin mümkün olacağı oyunda Franchise Hayranları,Assassin Creed oyunları için oluşturulan geniş yelpazede sanatsal öğeler keşfedecek ve biriktirme şansına sahip olacaklar.

Yayınlanan yapımcı günlüğünde,adı üstünde yapım ekibinden bir çok kişi oyun hakkındaki görüşlerinden ve oyunun içeriğinden bahsediyor.

Assassin’s Creed: Recollection alanlara ayrıca Embers filmi de hediye edilecek.Son olarak oyunun iPad platformu için özel olarak hazırlandığını söyledikten sonra videoyla sizi baş başa bırakıyorum:

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/12/Assassins Creed – Recollection-video.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/12/AssassinsCreed-Recollection-video.jpg ‘ ]

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.