-->
Aral’dan EA Oyunlarında %50’ye Varan İndirim!

Aral’ın gelenekselleşen ‘EA Yeni Yıl İndirimi’ bu yıl da hız kesmeden devam ediyor. En son EA oyunlarının yer aldığı indirim yağmuruna davetlisiniz… FIFA 12 ve NFS The Run ile isterseniz pistlerde şov yapın isterseniz efsane kadrolar ile devleri dize getirin! Aral ve Electronic Arts işbirliği ile yapılan ve oyunseverlerin heyecanını ikiye katlayacak özel indirim, yeni […]

16.12.1111 | mrcappola

Aral’ın gelenekselleşen ‘EA Yeni Yıl İndirimi’ bu yıl da hız kesmeden devam ediyor. En son EA oyunlarının yer aldığı indirim yağmuruna davetlisiniz…

FIFA 12 ve NFS The Run ile isterseniz pistlerde şov yapın isterseniz efsane kadrolar ile devleri dize getirin!

Aral ve Electronic Arts işbirliği ile yapılan ve oyunseverlerin heyecanını ikiye katlayacak özel indirim, yeni yıla sayılı günler kala geliyor.  Bu yıl içinde oyuncuların beğenisine sunulmuş; dünya çapında birçok ödül almış, birçok ödüle ise aday gösterilmiş iki oyuna özel hazırlanan % 50’ye varan indirim için geri sayım başladı.

Electronic Arts’ın dünyada ve Türkiye’de başarısını kanıtlamış oyunlarından FIFA 12 ve NFS The Run’a özel olarak hazırlanan kampanya 17 Aralık – 15 Ocak 2011 tarihleri arasında satış noktalarında  geçerli olacak. FIFA 12 ve NFS The Run oyunlarının PS3, Xbox 360 ve PC platformlarında geçerli olacak büyük indirim, yarış severleri pistlere, futbol severleri ise sahalara dökecek.

İndirimli yeni fiyatlar ve ayrıntılı bilgi için www.facebook.com/aralgame adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

 

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun