-->
Anarchy Reigns’in Çıkış Tarihi Ertelendi

SEGA ve PlatinumGames’in online çokluoyuncu kavga oyunu ANARCHY REIGNS oyuncularla Temmuz 2012’de buluşacak SEGA® Europe Ltd. Ve SEGA® of America, Inc. bugün üçüncü şahıs çoklu oyuncu aksiyon dövüş oyunu ANARCHY REIGNS™’in Amerika’da 3 Temmuz 2012, Avrupa’da 6 Temmuz 2012 ve Avustralya’da 5 Temmuz 2012 tarihlerinde piyasaya çıkacağını duyurdu. Başarılı geliştirici PlatinumGames’in merakla beklenen oyunu, Microsoft […]

16.12.1111 | mrcappola

SEGA ve PlatinumGames’in online çokluoyuncu kavga oyunu ANARCHY REIGNS oyuncularla Temmuz 2012’de buluşacak


SEGA® Europe Ltd. Ve SEGA® of America, Inc. bugün üçüncü şahıs çoklu oyuncu aksiyon dövüş oyunu ANARCHY REIGNS™’in Amerika’da 3 Temmuz 2012, Avrupa’da 6 Temmuz 2012 ve Avustralya’da 5 Temmuz 2012 tarihlerinde piyasaya çıkacağını duyurdu. Başarılı geliştirici PlatinumGames’in merakla beklenen oyunu, Microsoft Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi için çıkacak.

ANARCHY REIGNS’in aksiyon dövüş türüne yepyeni bir soluk getirmeye hazırlandığını belirten SEGA West’in Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Gary Knight, “Oyunumuzun kusursuz olması için biraz daha zamana ihtiyacımız olduğuna karar verdik. Şimdilik pek fazla ayrıntı veremiyorum, ama oyunu büyüttüğümüzü söyleyebilirim. Şöyle söyleyeyim, geleneksel bire bir veya ikiye iki dövüşler geçmişte kalacak…” diye konuştu.

ANARCHY REIGNS Microsoft Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi için Temmuz 2012’de piyasada olacak.

Daha fazla bilgi için lütfen www.anarchyreignsgame.com adresini ziyaret edin.

 

BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Yeni Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro ve BlackWidow V3 Pro’ya


Samsung’un yeni katı hal sürücüsü (SSD) 980 PRO, oyuncular


Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, 2020 yılında oyuncular


Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oyun sektörü her geçen gün büyüyor.