-->
‘Max Payne3 ‘e Özel Hediyeli Ön Sipariş’

 Max Payne macerası kaldığı yerden devam ediyor. Hediyeli ön sipariş için geri sayım başladı  Max Payne’nin travmatik geçmişi ile yüzleşmeye hazır mısınız?  Max Payne 3, eski New York City dedektifi Max Payne’in hikâyesini anlatmaya devam ediyor. Bu benzersiz hikayenin bir parçası olmak ve Max’e yardım etmek istiyorsanız; reddedemeyeceğiniz bir ön sipariş sizi bekliyor… Mart ayı […]

22.12.1111 | ulasufuk

 Max Payne macerası kaldığı yerden devam ediyor. Hediyeli ön sipariş için geri sayım başladı 

Max Payne’nin travmatik geçmişi ile yüzleşmeye hazır mısınız?  Max Payne 3, eski New York City dedektifi Max Payne’in hikâyesini anlatmaya devam ediyor. Bu benzersiz hikayenin bir parçası olmak ve Max’e yardım etmek istiyorsanız; reddedemeyeceğiniz bir ön sipariş sizi bekliyor…

Mart ayı sonunda piyasada olacak Max Payne 3, bugün severlerine özel ‘Hediyeli Ön Sipariş’ ile sezonu açıyor. Ön sipariş veren tüm oyunculara özel üretim Max Payne 3 anahtarlık ve oyun için ilk yayınlanacak ücretli Multiplayer DLC’yi bedava elde etmelerini sağlayacak dijital kod hediye edilecek.

Max Payne 3’e özel hazırlanan ‘Hediyeli Ön Sipariş’ Aralgame, D&R , Hepsiburada, Overgame, Mavishop ve Vatan Bilgisayar gibi birçok noktada Xbox 360, PlayStation 3 ve PC formatlarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

GTA serisinin yapımcısı Rockstar Games tarafından geliştirilen Max Payne 3, Mart sonunda tüm satış noktalarındaki yerini alacak.

Detaylı bilgi için www.facebook.com/aralgame sayfasını takip edebilirsiniz.

Max Payne 3 Hakkında

Max Payne 3, son oyundaki olayların sekiz yıl sonrasında geçiyor. Artık bir polis olmayan Max hayata küsmüştür, sürekli sarhoş gezmektedir ve ağrı kesicilere bağımlı olmuştur. Mesleğinden ayrı olduğu için de New York’u terk etmiş ve kendisini Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde, özel güvenlik alanında çalışırken bulmuştur.

Max’ın en yeni görevi zengin emlak kralı Rodrigo Branco, kardeşi yerel politikacı Victor, en genç kardeşi, parti düşkünü playboy Marcello, Rodrigo’nun genç eşi Fabiana Branco ve onun kardeşi Giovanna’yı korumaktır.

Max Payne 3’ün temelinde New York ara sokaklarını arşınlayarak intikam peşinde koşan, deri ceketli dedektiften, evinden çok uzaklarda adalet arayan, yıpranmış, kafası traşlı bir adama dönüşen Max’in hikayesi yer alıyor.


BASIN BÜLTENİ

Popüler Haberler


Ekibimin rejiminin yanı sıra, F12020 oyuncularının seveceği


Dünyanın lider oyun ve mobilya markaları, oyuncuların hayalindeki benzersiz oyun ortamlarını yaratmaya hazırlanıyor


Yeni Tracer çizgi roman serisi London Calling’in yayınlanmasıyla


Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u Logitech G502 HERO, profesyonel esporculara yüksek hız ve performans vadediyor.