-->
World of Warcraft,Artık Türkçe!

Blizzard’ın MMO-RPG türündeki oyunu World of Warcraft,Türkiye’de bu haftadan itibaren Türkçe içeriklerle birlikte yayınlanmaya başlayacak. Blizzard’ın World of Warcraft için açtığı Twitter hesabında yazılana göre, World of Warcraft’ın kutulu kopya sürümleri bu haftadan itibaren Türkiye’ye özel bir kutu içeriğiyle satışa sunulacak.Yani kutusu ve dökümanlarıyla (kutusundaki yazılar,klavuz gibi) Türkçe olarak satılacak. Blizzard’ın zaten yerelleşme çalışmaları olduğu […]

26.11.1111 | mrcappola

Blizzard’ın MMO-RPG türündeki oyunu World of Warcraft,Türkiye’de bu haftadan itibaren Türkçe içeriklerle birlikte yayınlanmaya başlayacak.

Blizzard’ın World of Warcraft için açtığı Twitter hesabında yazılana göre, World of Warcraft’ın kutulu kopya sürümleri bu haftadan itibaren Türkiye’ye özel bir kutu içeriğiyle satışa sunulacak.Yani kutusu ve dökümanlarıyla (kutusundaki yazılar,klavuz gibi) Türkçe olarak satılacak. Blizzard’ın zaten yerelleşme çalışmaları olduğu ve Türkçe-İngilizce çevirmen aradığı yönünde bilgileri geliyordu.

Yine oyunu klasik sürümü ve Wrath of the Lich King sürümüde Türkçe olarak satılacakken,Cataclysm’in Türkçe kutu sürümü de önümüzdeki ay gelecek.

Belki Blizzard ilerleyen zamanlarda oyunlarına Türkçe dil desteği de getirir…

Popüler Haberler


NVIDIA, en yeni GeForce Game Ready sürücüsü ile gişe rekorları kıran oyunlardan


Monster Notebook’un ilk Avrupa mağazası Almanya’nın başkenti Berlin’de açıldı


Türkiye, Project Cars 2 ile dünyanın dört bir yanındaki yarış ve oyun tutkunlarını


Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet