-->
TESV: Skyrim Steam’de 1 Numara!

11.11.11 tarihinde çıkış yapan bu senenin en iyi RPG oyunlarından The Elder Scrolls V: Skyrim için Steam’den yeni veriler geldi. Steam’den alınan raporlara göre The Elder Scrolls V: Skyrim çıktığı günde Steam’de en çok oynanan ve en çok satan oyun oldu.Skyrim’i şimdiye kadar 220 binden fazla kişi oynadı. Skyrim’den önce 8 Kasım’da çıkan Modern Warfare […]

13.11.1111 | mrcappola

11.11.11 tarihinde çıkış yapan bu senenin en iyi RPG oyunlarından The Elder Scrolls V: Skyrim için Steam’den yeni veriler geldi.

Steam’den alınan raporlara göre The Elder Scrolls V: Skyrim çıktığı günde Steam’de en çok oynanan ve en çok satan oyun oldu.Skyrim’i şimdiye kadar 220 binden fazla kişi oynadı.

Skyrim’den önce 8 Kasım’da çıkan Modern Warfare 3 ise 78 bin kere oynanmış.Modern Warfare 3’e fark atan oyun Steam’de aynı zamanda en çok satanlar listesinde de ilk sırada yer aldı.Yine onu takip eden Modern Warfare 3 oldu.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun